PODSUMOWANIE

GALERIA » FERIE ZIMOWE » FERIE ZIMOWE 2016 » PODSUMOWANIE

     Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. Jak co roku nasza świetlica zorganizowała wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się już 1 lutego w poniedziałek. Chętne dzieci spotykały się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-13:00 oraz w środę, piątek w godzinach od 16:00 – 19:00 a w niedzielę od 15:00-19:00.

     Dla licznie zgromadzonych dzieci był to bardzo miły czas, spędzony w bardzo aktywny sposób. Pomiędzy grami sportowymi dzieci korzystając z jednodniowej wizyty śniegu zorganizowały bitwe na śnieżki. Program ferii był bogaty w wiele różnorodnych zajęć: plastycznych, ruchowych, kulinarnych odbyły się również zajęcia ceramiczne pod okiem pani Agnieszki Merczyńskiej oraz zajęcia Hip-Hop prowadzone przez panią Anetę Nagaj. Dodatkową atrakcją był wyjazd do sali zabaw Jaś oraz dwa wyjazdy do kina na bajkę „Gang Wiewióra bierz orzechy i w nogi” i „Rodzinka nie z tej ziemi”, które sprawiły dzieciom niesamowitą frajdę. Taką małą tradycją w czasie ferii jest również wizyta na kręgielnii w Jaszkowej Dolnej. To super zabawa dla wszystkich. Gra nie sprawiała żadnych problemów, ponieważ był to już, któryś z kolei wyjazd na kręgle. Nawet dla dzieci, które były tam pierwszy raz zabawa bardzo się podobała.

    Odbył się także bal karnawałowy, na którym dzieci prezentowały swoje maski i przebrania. Ferie zakończyły się ogniskiem ze wspólnym pieczeniem kiełbasek, przy którym było wiele zabaw i śmiechu, a także słodkim poczęstunkiem w postaci waty cukrowej.